۱- ضد التهاب

روغن آفتابگردان يكي از بهترين روغن‌هاي خوراكي است كه براي پوست نيز مقيد است. خاصيت ضدالتهابي آن باعث مي‌شود تا التهابات يا سوزش پوست به هر
 
 دليلداخلي يا خارجي برطرف شود. از اين روغن مي‌توانيد هر روز استفاده كنيد. به خصوص كساني كه پوست آنها در اثر تابش آفتاب يا واكنش‌هاي آلرژيك و يا گزش حشرات آسيب ديده است.

۲- غذاي پوستروغن آفتابگردان حاوي مقدار زيادي ويتامين E است به همين دليل روغن بادام و كره درخت روغن در اولويت قرار مي‌گيرد. از روغن بادام و كره درخت روغن در ساخت كرم‌هاي پوست استفاده مي‌كنند. ويتامين E موجود در روغن آفتابگردان نه‌تنها از پوست‌تان در برابر عوامل خارجي و اشعه يووي محافظت مي‌كند بلكه مانع خشك شدن پوست نيز مي‌شود و از به وجود آمدن چين و چروك جلوگيري مي‌كند. روغن آفتابگردان علاوه بر ويتامين E، ويتامين A و C ‌ و D نيز دارد. همچنين بتاكارتن و موم موجود در اين روغن با ايجاد يك لايه روي پوست‌تان از سلول‌هاي پوست محافظت مي‌كند.
۳- مرطوب‌كننده پوست
گرچه خواص روغن آفتابگردان دست‌كم گرفته شده ولي اين روغن نسبت به ساير روغن‌ها به راحتي جذب پوست مي‌شود و در نتيجه پوست را عميقاً مرطوب نگه مي‌دارد و روي پوست لايه‌هاي چربي به جا نمي‌گذارد كه باعث مسدود شدن منافذ پوست شود.
به همين دليل براي انواع پوست مناسب است خصوصا كساني كه پوست‌هاي خشك و حساس و مستعد به آكنه دارند.
روغن آفتابگردان براي پاكسازي صورت نيز به كار مي‌رود نيازي نيست كه بعد از مدتي آن را بشوييد و از كرم مرطوب‌كننده استفاده كنيد زيرا اين روغن خود باعث رطوبت پوست مي‌شود و به آن غذارساني مي‌كند.
نویسنده:osveoil|
محصولات صنعتی

تولید دستگاه بر اساس خواسته مشتری
مناسب استارت آپ ها و شرکت های تجاری
استفاده از پیشرفت ترین فناوری روز دنیا
وجود چندین دستگاه برای استفاده های مختلف در کارگاه شرکت اسوه صنعت اصفهان
شرکت تولیدی اسوه

وجود پاسخ گویی 12 ساعت
وجود پرسنل سخت کوش و متعهد
بیش از 8 سال تجربه در تولید روغن ها و دستگاه های مختلف
خدمات مختلف جهت کمک به دارندگان مشترک این حرفه
و...
محصولات طبیعی
تولید بیش از 300 نوع روغن سالم و طبیعی
دارای سیب سلامت و مجوز رسمی
انجام عملیات روغنگیری مقابل مشتری
وجود هزاران نوع محصول طبیعی و بهداشتی در فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان
اسوه سفیر سلامت همواره پیشرو در صنعت


کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت روغن طبیعی اسوه میباشد.